Průvodce zodpovědným půjčováním

Proč a za jakým účelem si půjčuji?

Zadlužování je racionální v případě, že pomáhá vytvořit hodnotu na dlouhé období. Rychlou půjčku byste neměli chápat jako dodatečný zdroj Vašich příjmů. Nevolte tuto půjčku, pokud chcete vyřešit své dlouhodobé finanční problémy. Zapamatujte si, že byste si měli půjčit přes internet pouze v případě, že chcete vyřešit krátkodobý finanční problém. Rychlé půjčky nejsou levnou službou a nejsou určeny ke každodennímu využití.

Nedovolte malým chybám zničit cestu za velkým snem

Radíme Vám, aby měsíční splátky všech Vašich finančních závazků tvořily ne více jak polovinu Vašich stabilních příjmů. Berte v úvahu také možnost splácení v případě, že finanční situace Vaši rodiny se zhorší. Půjčujte si pouze tehdy, je-li to opravdu nutné a neexistuje-li možnost, jak se půjčce vyhnout. Námi využívaný systém řízení podnikání dovoluje rychle vyhodnotit platební historii klienta a zvážit, zda klient bude schopen půjčku vrátit. Vyhodnocení Vašich platebních schopností je součástí našeho procesu odpovědného poskytování půjček.

Za jakých podmínek si půjčuji?

Naším cílem je, aby dohody mezi námi a klienty byly jasné, spravedlivé a byly plněny. Seznamte se s podmínkami smlouvy o půjčce, nabídkou všech poskytovaných půjček včetně termínů splatnosti a poplatků, s důsledky neplnění smluvních závazků na webových stránkách www.pujckaplus.cz. Je nutné si vyjasnit podmínky před tím, než smlouvu potvrdíte. Je-li potřeba, poraďte se specialisty v oblasti financí nebo se spojte s našimi pracovníky telefonicky na +420 228 222 792 nebo e-mailem na [email protected]. Zaručujeme, že případě vrácení půjčky včas, cena půjčky nevzroste. V případě prodlení, bude vyměřováno penále z prodlení.

Jak se zachovat v případě finančních potíži?

Dohoda o půjčce neobsahuje pouze jednu odpovědnou stranu: věřitel může pomoci s vyhodnocením finančních možností splácet závazek, ale odpovědnost za přijetí samotného rozhodnutí a za vrácení půjčky včas leží na příjemci půjčky. Pokud přesto nedokážete vrátit půjčku včas, nabízíme možnost prodloužení termínu splatnosti půjčky či dohody na splácení půjčky po částech. Nastane-li taková situace, je velmi důležité okamžitě se obrátit na Věřitele a hledat řešení společně. Čím dříve začnete vzniklý problém řešit, tím snadněji naleznete nejlepší řešení.

Témata
 • První půjčka
 • Opakovaná půjčka
Výše půjčky
0
Сумма первого кредита составляет максимум 15000 крон. Более высокая сумма доступна для повторного кредита.
00
Doba splatnosti
0 dní
Срок первого кредита составляет максимум 30 дней. Возможен более длительный срок для повторного кредита
0 dní 0 dní
Mám slevový kód
Vložit slevový kód Vyplňte políčko Chyba promo kódu
Slevový kód byl použit
 • Opakovanou půjčku až do 30 000 Kč můžete zažádat ve svém Profilu
  První půjčka až do 15 000 Kč na 10 dní zdarma
 • Výše půjčky 0
 • Úrok (36,5% p.a.) 0 0
 • Poplatek 0 0
 • Celkem splatíte 0 0
 • Den splatnosti 0
 • RPSN 0 %
Předsmluvní formulář Reprezentativní příklad
icon
Technická chyba
V současné době probíhají práce na webu.

Vytváříme řešení, která usnadní používání našich služeb. Omlouváme se za případné nepříjemnosti.

Zkuste to prosím později.