Rychlá půjčka online

Rychlá půjčka

Rychlé půjčky jsou zpravidla krátkodobé půjčky nebankovního charakteru, které slouží k překlenutí aktuální finanční tísně, kterou nelze momentálně řešit jiným způsobem. Jejich poskytnutí je často vázáno na klientovu bonitu. Nebankovní instituce se snaží poskytovat rychlé půjčky lidem, kteří je jsou schopni splatit.

Půjčka před výplatou

Půjčku před výplatou využije každý, kdo již vyčerpal svůj rodinný rozpočet a chybí mu peníze na každodenní nákupy, nebo nemá jak uhradit nezbytné výdaje na energie, či jiné mimořádné výdaje, které se nečekaně objevily. Půjčky před výplatou jsou čím dál více populární a nabízí se jejich sjednání především u soukromých finančních společností, jelikož většina bank nevyřídí vaši žádost o půjčku tak rychle, abyste peníze měli k dispozici hned v den podání žádosti.

Půjčka ihned

Ocitli jste se v situaci, kdy nutně potřebujte peníze ihned a nemáte čas čekat několik dní či týdnů, než vám banka schválí úvěr?
Potřebujete peníze rychle, protože se vám porouchalo auto, zaskočily vás nečekané účty nebo máte náhlé výdaje na zdraví?
Už nemusíte na přepážku banky, čekat dlouhé fronty, vyřizovat nekonečné papírování. Právě pro tyto chvíle je tady online půjčka od www.pujckaplus.cz, která vám umožní získat peníze na účet ihned.

Krátkodobá půjčka

Půjčka poskytovaná jen na určitou kratší lhůtu, obvykle v řádech dní. Poskytujeme tak krátkodobou půjčku na 10, 15, 20, 25 nebo 30 dní. I u krátkodobé půjčky je samozřejmě možné odložit za poplatek její splatnost o další dny. Opakem krátkodobých půjček jsou dlouhodobé půjčky, typické například pro hypotéky, které se splácejí často až desítky let. Mezi nimi stojí ještě střednědobé půjčky, poskytované na období několika měsíců, max. několika let, kterými se financuje například nákup většího vybavení do domácnosti nebo vozidel různých typů.

Nebankovní půjčky

Druh půjček, které nejsou poskytovány bankovní institucí, tedy podle zákona o bankách. Výhodou je, že u nebankovní půjčky nejsou vyžadovány úroky a poplatky za vedení účtu, tak jako u půjček tzv. bankovních. Nebankovní půjčky poskytují buď společnosti, které se primárně zabývají právě tímto typem podnikání nebo další fyzické či právní osoby, tzv. investoři, kteří se zabývají i dalšími aktivitami na trhu. Výhodami nebankovních půjček jsou tyto faktory: menší formálnost, snazší získání půjčky, možnost sjednání přímo z domova online formou, absolutní pohodlí při spravování účtu opět přes internet, rychlé vyřízení bez nutnosti docházet na pobočku.

SMS půjčka

Rychlá SMS půjčka je to nejlepší pro každého, kdo nemá v plánu zadlužení na dvacet či třicet let dopředu. SMS půjčka s penězi ihned na účet je půjčka na teď a na řešení současných drobných nedostatků Vaší finanční situace. Tento typ půjčky umožňuje jednoduše získat částku malého rozsahu. SMS půjčky jsou velmi krátkodobé půjčky, jejichž poskytnutí probíhá výhradně přes SMS.

Pozor! SMS půjčky neposkytujeme.

Témata
 • První půjčka
 • Opakovaná půjčka
Výše půjčky
0
Сумма первого кредита составляет максимум 15000 крон. Более высокая сумма доступна для повторного кредита.
00
Doba splatnosti
0 dní
Срок первого кредита составляет максимум 30 дней. Возможен более длительный срок для повторного кредита
0 dní 0 dní
Mám slevový kód
Vložit slevový kód Vyplňte políčko Chyba promo kódu
Slevový kód byl použit
 • Opakovanou půjčku až do 30 000 Kč můžete zažádat ve svém Profilu
  První půjčka až do 15 000 Kč na 10 dní zdarma
 • Výše půjčky 0
 • Úrok (36,5% p.a.) 0 0
 • Poplatek 0 0
 • Celkem splatíte 0 0
 • Den splatnosti 0
 • RPSN 0 %
Předsmluvní formulář Reprezentativní příklad
icon
Technická chyba
V současné době probíhají práce na webu.

Vytváříme řešení, která usnadní používání našich služeb. Omlouváme se za případné nepříjemnosti.

Zkuste to prosím později.