23.04.2024

Pracovník zákaznické podpory BRNO

Brno | Na plný úvazek

Do nově vznikající pobočky v Brně hledáme schopného pracovníka, kterého baví telefonická komunikace s klienty.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Oslovovat klienty, kteří si u nás požádali o půjčku
  • Pomáhat klientům s dokončením jejich žádosti
  • Poskytovat kvalitní zákaznický servis
  • Administrativa – evidování informací, které od klientů získáš

POŽADAVKY:

  • Určitě budeme potřebovat alespoň maturitu
  • Zajímá tě svět financí
  • Spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost
  • S MS Office nemusíš být extra pokročilý, rádi tě vše naučíme
  • Je potřeba mít perfektní češtinu jak slovem, tak i písmem

NABIZÍME:

  • Motivační platové ohodnocení
  • Možnost mezinárodního kariérního postupu
  • Moderní kancelářské prostory
  • Příplatek za doporučení zaměstnance
  • Jazykové a profesní kurzy, máme vlastní vzdělávací akademii Aventus Chance!
  • Pravidelné (dobrovolné) teambuildingy – laser game, tenis, deskové hry, den dětí, ..
  • Stravenky
  • Firemní akce i v zahraničí
  • 5 týdnů dovolené
  • Káva, sladkosti a ovoce na pracovišti
  • Dárky k narozeninám
  • Možnost homeoffice
  • Nástup dle dohody
V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup LeaderFin s.r.o. k uchazečům a uchazečkám o volné pracovní místo.

Kontaktujte nás

    Správcem Vašich osobních údajů zpracovávaných za účelem odpovědi na Váš dotaz podaný prostřednictvím výše uvedeného formuláře je společnost Leaderfin s.r.o. se sídlem Krakovská 1392/7, 110 00 Praha. Každá osoba má právo požadovat přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu, výmaz, omezení zpracování, přenos, vznést námitku proti jejich zpracování a podat stížnost u předsedy Úřadu pro ochranu osobních údajů. Podrobné informace o zásadách zpracování osobních údajů naleznete v dokumentu Zásady ochrany osobních údajů.
    captcha
    • První půjčka
    • Opakovaná půjčka
    Výše půjčky
    0
    Сумма первого кредита составляет максимум 15000 крон. Более высокая сумма доступна для повторного кредита.
    00
    Doba splatnosti
    0 dní
    Срок первого кредита составляет максимум 30 дней. Возможен более длительный срок для повторного кредита
    0 dní 0 dní
    Mám slevový kód
    Vložit slevový kód Vyplňte políčko Chyba promo kódu
    Slevový kód byl použit
    • Opakovanou půjčku až do 30 000 Kč můžete zažádat ve svém Profilu
      První půjčka až do 15 000 Kč na 10 dní zdarma
    • Výše půjčky 0
    • Úrok (36,5% p.a.) 0 0
    • Poplatek 0 0
    • Celkem splatíte 0 0
    • Den splatnosti 0
    • RPSN 0 %
    Předsmluvní formulář Reprezentativní příklad
    icon
    Technická chyba
    V současné době probíhají práce na webu.

    Vytváříme řešení, která usnadní používání našich služeb. Omlouváme se za případné nepříjemnosti.

    Zkuste to prosím později.