18.11.2022

Jak nenaletět na slevové akce

Znovu nám začalo období předvánočních nákupů, které se nese ve znamení velkých slev. Většina obchodů se snaží zaujmout výhodnými nabídkami a nabízí slevy, které dosahují i vyšší desítky procent. V těchto slevách můžete výhodně nakoupit, ale zároveň se nechat i okrást. Slevy jsou totiž často vytvořeny uměle předchozím navýšením ceny nebo je lze uplatnit pouze za zvláštních podmínek. Jak nakoupit výhodně a nenaletět na triky prodejců?

Listopadové nákupy nemusejí být zdaleka tak výhodné, jak se může na první pohled zdát. Obchody totiž ceny několik týdnů před výprodejem uměle zvýší a pak je znovu sníží na původní úroveň. Ze strany prodejců sice nejde o žádný podvod, jelikož sleva byla skutečně poskytnuta, ovšem vy jako kupující ve výsledku nic neušetříte.

Porovnávejte ceny u více prodejců

Pokud se chystáte pořídit něco dražšího, zjistěte si cenu výrobku u několika dalších prodejců. Můžete se také zaměřit na vývoj ceny za poslední měsíce. Díky tomu přijdete na to, jestli je nabídka daného prodejce opravdu výhodná. Nejčastěji se totiž stává, že na nevýhodné slevy naletí ten, který se neinformuje o ceně výrobku. Na internetu najdete spoustu různých srovnávačů cen, což vám pátrání po výhodné ceně usnadní.

Zjistěte si podmínky akce

Před placením za zboží ve slevě se dopředu seznamte s podmínkami akce. Některé slevy totiž platí pouze při nákupu zboží nad určitou částku, jiné zase při nákupu více kusů zboží, další zase platí v případě, že jste například držitelem věrnostní karty.

Zvažte, zda si na to opravdu potřebujete půjčit

Půjčit si peníze drobnosti nebo věci s krátkou životností není rozumné. Zvažte půjčku, pokud si hodláte pořídit hodnotnější věci např. spotřebič za výhodnou cenu a je-li jejich nákup opravdu nutný. Na tyto případy vám může pomoci i PůjčkaPlus, která nabízí půjčku až do 15 000 Kč se splatností do 10 dní zdarma.

Aktuální články

Je dobré půjčit si na Vánoce?

Odpověď na tuto otázku není jednoznačná a závisí na mnoha faktorech. Půjčit si peníze na Vánoce může být vhodné, pokud máte dobrou finanční situaci a jste schopni splácet půjčku včas a bez problémů. V opačném případě byste se mohli dostat do finančních problémů, které by mohly přerůst v dlouhodobé závazky. Pečlivě zvažte své možnosti Půjčit […]

12.12.2022Více
Jak letos na Vánoce ušetřit?

Vánoce jsou za rohem a mnoho z nás pociťuje finanční tíseň, když přemýšlí o všech dárcích, které musí koupit rodině a svým přátelům. Současná ekonomická situace navíc způsobila, že nemáme tolik peněz na dárky jako dříve. Nemusíte si však dělat starosti! Existuje spousta jiných možností, než jít do obchodního centra a utratit příliš mnoho. Představíme vám […]

05.12.2022Více
Jak se připravit na Vánoce a nezbláznit se

Spousta z nás vnímá tzv. svátky klidu a míru jako vysoce stresující období. Máme pocit, že všechno musí být perfektní. Chceme mít všechno nakoupeno, uklizeno, napečeno a k tomu ještě v práci zvládnout všechno do konce roku. Adrenalin k tomu vrcholí, když jsme v roli hostitelů a celou organizaci hodnotí ta nejpřísnější porota – naši příbuzní. Jak se tedy […]

25.11.2022Více
 • První půjčka
 • Opakovaná půjčka
Výše půjčky
0
Сумма первого кредита составляет максимум 15000 крон. Более высокая сумма доступна для повторного кредита.
00
Doba splatnosti
0 dní
Срок первого кредита составляет максимум 30 дней. Возможен более длительный срок для повторного кредита
0 dní 0 dní
Mám slevový kód
Vložit slevový kód Vyplňte políčko Chyba promo kódu
Slevový kód byl použit
 • Opakovanou půjčku až do 30 000 Kč můžete zažádat ve svém Profilu
  První půjčka až do 15 000 Kč na 10 dní zdarma
 • Výše půjčky 0
 • Úrok (36,5% p.a.) 0 0
 • Poplatek 0 0
 • Celkem splatíte 0 0
 • Den splatnosti 0
 • RPSN 0 %
Předsmluvní formulář Reprezentativní příklad
icon
Technická chyba
V současné době probíhají práce na webu.

Vytváříme řešení, která usnadní používání našich služeb. Omlouváme se za případné nepříjemnosti.

Zkuste to prosím později.

Doporučené články